KASACJA SAMOCHODÓW

Nie wiesz co zrobić z samochodem, którym już nie jeździsz,  pojazdem wyeksploatowanym lub zniszczonym po wypadku? Przekaż go do kasacji u Złomiarza.  Dobrze zapłacimy za Twoje auto.  Do kasacji na terenie Krakowa i okolic odbierzemy go własnym transportem.

Skorzystaj z dobrej oferty! Zadzwoń 721296245.

kasacja-samochodow-krakow

W naszym zakładzie prowadzimy kasację samochodów osobowych, a także innego typu pojazdów, takich jak busy, czy pojazdy rolnicze.

Ceny każdego samochodu ustalane są indywidualnie!

Firma Złomiarz za każdy samochód do kasacji płaci inaczej, w zależności od: marki, roku produkcji czy też skali uszkodzenia samochodu.

Kasacja rozbitych aut to bardzo często ostateczność. Kasacji podlegają nie tylko pojazdy powypadkowe, ale także niesprawne i uszkodzone. Kasacja uszkodzonych aut jest podstawą do wyrejestrowania auta, czyli ukończenia bycia jego prawnym właścicielem. Dlatego też kasacja starych samochodów pozwala nam zniwelować koszty ich utrzymania. Wiedz, że kasacja uszkodzonych, powypadkowych samochodów jest dobrą okazją do otrzymania dobrych pieniędzy za jego zezłomowanie. 
Kasacja samochodów w świetle prawa jest możliwa, kiedy masa własna auta na złom wynosi nie mniej niż 90% masy widniejącej w dowodzie rejestracyjnym. W sytuacji, kiedy masa jest mniejsza niektóre auto złomy mogą doliczać dodatkowe koszty za brakującą wagę. Kasacja samochodów u Złomiarza jest możliwa bez względu na ich stan techniczny czy też wizualny. Samochód może być skorodwany czy też powypadkowy. Pamiętajmy również, że kasacja starych aut jest także przyjazna dla środowiska naturalnego.
Ze Złomiarzem kasacja uszkodzonych pojazdów odbywa się ekspresowo. Kasacja rozbitych samochodów jak również kasacja starych samochodów w naszej firmie to doskonały wybór.