ZŁOMOWANIE SAMOCHODÓW NOWY TARG

Warto zezłomować swój samochód w firmie z bogatym doświadczeniem. Złomiarz kupi za gotówkę i od ręki każde auto z Nowego Targu i okolic. Zawsze oferujemy najlepsze możliwe stawki za złomowanie, dzięki którym złomowanie samochodów w naszym punkcie najzwyczajniej się opłaca.

Skorzystaj z dobrej oferty! Zadzwoń 721296245.

Kupimy od Ciebie i odbierzemy własnym transportem Twój samochód bez zbędnej zwłoki.

Złomujemy w Nowym Targu auta całe, w stanie dobrym i bardzo dobrym, oraz auta na części: powypadkowe, bez prawa rejestracji, uszkodzone, zniszczone, spalone, po powodzi, zalane, skorodowane, do remontu, do naprawy, do lakierowania, do poprawek lakierniczych, do poprawek blacharskich, po wypadku, po stłuczce, po kolizji, sprowadzone, także z Anglii.

zlomowanie-aut-krakow

Możesz nam przekazać samochód do złomowania z terenu Nowego Targu i okolic, który zaczyna być problemem ze względu chociażby na konieczność jego utrzymywania (obowiązkowe ubezpieczenie OC) czy po prostu zajmuje miejsce, przeszkadza sąsiadom itd.

W każdym z tych przypadków służymy pomocą. Formalności i transport po naszej stronie. Za złomowanie samochodu płacimy gotówką.

Ceny każdego samochodu ustalane są indywidualnie!

zlomowanie-samochodow-krakow

 

Specjalnością firmy jest złomowanie samochodów na terenie Nowego Targu. Zgodnie z obowiązującymi przepisami i regulacjami, zachowujemy przy tym wszelkie standardy bezpieczeństwa. Auto złom jest obecnie jedną z najchętniej wybieranych form pozbywania się samochodów. W naszej pracy do złomowania samochodów wykorzystujemy nowoczesny sprzęt, który jest w stanie całkowicie zlikwidować niesprawne lub po prostu stare pojazdy z Nowego Targu.
Złomowanie aut w naszej firmie jest dobrym wyborem z punktu widzenia kosztów. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy oraz zachowanie najwyższych standardów obsługi. Złomowanie samochodów Nowy Targ - może być niezwykle korzystne zarówno pod względem finansowym, jak i ochrony środowiska, dlatego też polecamy nasze usługi każdemu który chce się szybko pozbyć samochodu z Nowego Targu.
Firma Złomiarz - najlepsza kasacja samochodów, autoszrot i skup samochodów w Nowym Targu. Zachęcamy do kontaktu.